Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
w Pszczynie-Łące

 

Wystawa: „50 lat szkolnictwa zawodowego- branżowego”.

Warsztaty szkolne przy ZPiSdN w Łące w historii swojej działalności wykształciły wielu absolwentów dając dobry zawód. 

Oprócz wysokich osiągnięć w jakości szkolenia zawodowego, co potwierdzają pracodawcy i wyniki egzaminów zewnętrznych stwarzają również możliwość wszechstronnego rozwoju wychowanków organizując specjalistyczne kursy oraz wprowadzają innowacyjne projekty spełniające standardy szkolnictwa branżowego.

Dzięki wysoko kwalifikowanej kadrze nauczycieli nasi podopieczni mają możliwość kształcenia się na najwyższym poziomie w dobrze wyposażonych pracowniach.

Warsztaty uzyskały wiele certyfikatów branżowych potwierdzających jakość kształcenia praktycznego, mogą się również  poszczycić  Nauczycielem Roku, którym został nauczyciel warsztatów szkolnych Andrzej  Polok.

Nasi uczniowie pod opieką nauczycieli zawodu często uczestniczą w konkursach zdobywając wiele prestiżowych nagród zarówno na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej, a ich osiągnięcia zawodowe spowodowały, iż przyznano nam tytuł: „Placówka na Medal”.

Warsztaty szkolne ponadto realizują wiele projektów branżowych i charytatywnych wspomagając lokalną społeczność:

-„Zdobądź zawód, zdobądź pracę”

- „Dobry zawód, dobra praca” 

- „Służymy pomocą”

- „Piaskownice Dla Dzieci”

 

Zapraszamy do zapoznania się z wystawą oraz pracą i osiągnięciami naszych wychowanków w obszarze szkolnictwa branżowego (zakładka ).

 Marek Szklorz

 

 

 

Kontakt

ZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICH W PSZCZYNIE - ŁĄCE

ul. ZDROJOWA 64
43-200 PSZCZYNA

dyrektor: MARCIN BALON

)  (32) 210-30-17
(32) 210-58-80
fax (32) 210-58-64
*  sekretariat@pszczyna.zpisdn.gov.pl 

UWAGA! Ten serwis używa cookies (tzw. ciasteczek).

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wiąże się z tym, że będą zamieszczane na Twoim urządzeniu. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem